| MOQ: | 1 |
| giá bán: | có thể đàm phán |
| tiêu chuẩn đóng gói: | hộp gỗ dán |
| Thời gian giao hàng: | 30 ngày |
| Phương thức thanh toán: | T/T |
| khả năng cung cấp: | 10 bộ mỗi tháng |
| Item | Specification |
|---|---|
| Standard | IEC 60601-1 |
| Test Object | Medical Electrical Equipment |
| Control Method | PLC Intelligent Control |
| Drive System | Servo Motor |
| Tilt Angle Range | 5°~15° Adjustable |
| Platform Size | 1200×1000 mm |
| Maximum Load Capacity | 200 kg |
| Platform Material | Stainless Steel |
| Workstation | Single Station |
| Power Supply | AC220V 50/60Hz |
| Equipment Power | 1.0 KW |
| Safety Protection | Overload Protection, Emergency Stop |
![]()
![]()
| MOQ: | 1 |
| giá bán: | có thể đàm phán |
| tiêu chuẩn đóng gói: | hộp gỗ dán |
| Thời gian giao hàng: | 30 ngày |
| Phương thức thanh toán: | T/T |
| khả năng cung cấp: | 10 bộ mỗi tháng |
| Item | Specification |
|---|---|
| Standard | IEC 60601-1 |
| Test Object | Medical Electrical Equipment |
| Control Method | PLC Intelligent Control |
| Drive System | Servo Motor |
| Tilt Angle Range | 5°~15° Adjustable |
| Platform Size | 1200×1000 mm |
| Maximum Load Capacity | 200 kg |
| Platform Material | Stainless Steel |
| Workstation | Single Station |
| Power Supply | AC220V 50/60Hz |
| Equipment Power | 1.0 KW |
| Safety Protection | Overload Protection, Emergency Stop |
![]()
![]()